Personal

Personal

Contact Information

Huvudkontor

samt säljare för återförsäljare, arkitekt & projekt

Anders Sjögren

Anders Sjögren

Försäljningschef

070-536 05 99

anders@interkakel.com

Sandra Saari

Sandra Saari

Regionsansvarig Syd

073-142 45 48

sandra@interkakel.com

Emil Klövenäs

Emil Klövenäs

Gävleborg, Uppsala

070-581 42 38

emil@interkakel.com

Sofia Karls

Sofia Karls

Dalarna, Värmland, Västmanland

Föräldraledig

sofia@interkakel.com

Thomas Gustafsson

Thomas Gustafsson

Örebro, Mälardalen, Östergötland, Värmland

072-555 57 15

tg@interkakel.com

Thomas Hansson

Thomas Hansson

Tekniker fix, fog & tätskikt

072-064 28 17

hansson@interkakel.com

Bjarne Pedersen

Bjarne Pedersen

Inköpschef

031-752 05 10

bjarne@interkakel.com

Stefan Wilson

Thomas Hansson

Ansvarig fix, fog & tätskikt

070-461 38 34

hansson@interkakel.com

Michael Bergqvist

Michael Bergqvist

Arkitekt kontakt

031-752 05 19

michael@interkakel.com

Oskar Pedersen

Oskar Pedersen

Ansvarig verktyg

031-752 05 11

oskar@interkakel.com

Stina Järnfors

Stina Järnfors

Ansvarig möbler & tillbehör

031-752 05 14

stina@interkakel.com

Alice Pedersen

Alice Pedersen

Marknad

031-752 05 04

alice@interkakel.com

Ulrika Elliot

Ulrika Elliot

ekonomi

031-752 05 05

ulrika@interkakel.com

Alingsås

0322-63 31 30 | alingsas@interkakel.com

Cissi Geft

Cissi Geft

Platschef

0322-64 94 63

cissi@interkakel.com

Jesper Björck

Jesper Björck

Yrkesbutik

0322-64 94 62

jesper@interkakel.com

Erik Johansson

Erik Johansson

Yrkessäljare

0705-360 526

erik@interkakel.com

Borås

033-13 74 80 | boras@interkakel.com

Anna Thiel

Anna Thiel

Platschef

033-12 42 77

annat@interkakel.com

Alexandra Rysell

Alexandra Rysell

Säljare

033-22 89 29

alexandra@interkakel.com

Glenn Strandberg

Glenn Strandberg

Yrkesbutik

033-12 43 04

glenn@interkakel.com

Erik Johansson

Erik Johansson

Yrkessäljare

0705-360 526

erik@interkakel.com

Falun

023-645 64 | falun@interkakel.com

Anneli Lindqvist

Anneli Lindqvist

Platschef

023-721 15 87

anneli@interkakel.com

Monica Svärdström

Monica Svärdström

Säljare

023-721 15 67

monica@interkakel.com

Maria Rask Grau

Maria Rask Grau

Säljare

023-661 99 11

maria@interkakel.com

Teodor Sjögren

Teodor Heidenberg

Yrkesbutik

023-661 50 00

teodor@interkakel.com

Sofia Karls

Sofia Karls

Yrkessäljare

Föräldraledig

sofia@interkakel.com

Gävle

026-10 55 704 | gavle@interkakel.com

Mattias Pagard

Mattias Pagard

Platschef

026-222 01 74

mattiasp@interkakel.com

Trixi Hannula

Trixi Hannula

Säljare

026-222 01 71

trixi@interkakel.com

Josefin Öberg

Josefin Öberg

Säljare

026-222 01 76

josefin@interkakel.com

Viktor Karles

Viktor Karles

Yrkesbutik

026-222 01 72

viktor@interkakel.com

Emil Klövenäs

Emil Klövenäs

Yrkessäljare

026-222 01 73

emil@interkakel.com

Thomas Hansson

Thomas Hansson

Yrkessäljare

026-222 01 72

hansson@interkakel.com

Göteborg

031-752 05 00 | goteborg@interkakel.com

Stina Järnfors

Stina Järnfors

Platschef

031-752 05 14

stina@interkakel.com

Anna Kjällström

Anna Kjällström

Säljare

031-752 05 27

anna.k@interkakel.com

Emelie Lindau

Emelie Lindau

Föräldraledig

031-752 05 00

goteborg@interkakel.com

Elias Jonsson

Elias Jonsson

Lager

031-752 05 25

elias@interkakel.com

Michael Bergqvist

Michael Bergqvist

Yrkessäljare/arkitekt

031-752 05 19

michael@interkakel.com

Stockholm

08-86 36 50 | stockholm@interkakel.com

Lasse Eriksson

Lasse Eriksson

Platschef

08-92 59 51

lasse@interkakel.com

Kjelle Eriksson

Kjelle Eriksson

Säljare

08-92 59 53

kjelle@interkakel.com

Björn Bentley

Björn Bentley

Säljare

08-92 59 52

bjorn@interkakel.com

Sundsvall

060-606 00 30 | sundsvall@interkakel.com

Thomas Dahl

Thomas Dahl

Platschef

060-606 00 32

thomas@interkakel.com

Niclas Folke

Niclas Folke

Yrkessäljare

060-606 00 35

niclas@interkakel.com

Stefan Sjöberg

Stefan Sjöberg

Säljare

060-606 00 33

stefan@interkakel.com

Örebro

019-10 59 90 | orebro@interkakel.com

Thomas Gustafsson

Thomas Gustafsson

Platschef

072-55 55 715

tg@interkakel.com

Miriam Jansson

Miriam Jansson

Säljare

019-10 59 94

miriam@interkakel.com

Anders Blomqvist

Anders Blomqvist

Yrkesbutik

019-10 59 93

blomqvist@interkakel.com

Centrallager

0771-300 210 | order@interkakel.com

Johan Wingfors

Johan Wingfors

Lagerchef

031-752 05 02

johan@interkakel.com

Amgalan Bat

Amgalan Bat

Lager

031-752 05 25

amgalan@interkakel.com

Daniel Olovson

Daniel Olovson

Lager

0322-63 31 30

daniel@interkakel.com

Lenna Krevi

Lenna Krevi

Lager

031-752 05 23

lenna@interkakel.com