Projektsupport

Kakel

Support för projekt och arbete till dig som avtalskund

För mer detaljerad information kring systemlösningar, konstruktioner och produkter under dagtid kan du via telefon eller vid besök hos oss alltid få den information du saknar.

Vi kommer även mer än gärna ut till Er för att personligen ge råd om våra produkter. Kontakta oss och vi löser det tillsammans!

Tel: 0771-300 220

E-post: projektsupport@interkakel.com


Anders Sjögren
Värmland, Östergötland, Närke, Södermanland, Västmanland, Uppland

0705-360 599
anders@interkakel.com

   

Oskar Pedersen
Alingsås, Borås, Partille

031-752 05 11
oskar@interkakel.com

   

Sandra Saari
Dalsland, Bohuslän, Västergötland, Småland, Halland, Skåne, Blekinge, Öland, Gotland

073-142 45 48
sandra@interkakel.com

   

Robert Jonsson
Dalarna, Gästrikland, Hälsingland, Härjedalen

0720-67 26 87
robert@interkakel.com

   

Bjarne Pedersen
Göteborg

031-752 05 10
bjarne@interkakel.com

   

Michael Bergqvist
Göteborg

031-752 05 19
michael@interkakel.com

   

Marcus Long Sellen
Alingsås

0322-63 31 32
marcus@interkakel.com

   

Cissi Geft
Borås

033-726 96 44
cissi@interkakel.com

   

Mattias Pagard
Gävle

026-222 01 74
mattias@interkakel.com

   

Sofia Karls
Falun

023-721 15 68
sofia@interkakel.com

   

Niclas Folke
Sundsvall

060-606 00 35
niclas@interkakel.com

   

Stefan Wilson

0704-61 38 34
wilson@interkakel.com