Projektsupport

 

För mer detaljerad information kring systemlösningar, konstruktioner och produkter under dagtid kan du via telefon eller vid besök hos oss alltid få den information du saknar.

Vi kommer även mer än gärna ut till Er för att personligen ge råd om våra produkter. Kontakta oss och vi löser det tillsammans!


Anders Sjögren
Säljare / Tekniker
Värmland, Östergötland, Närke, Södermanland, Västmanland, Uppland

Tel: 0705-350599
E-post: anders@interkakel.com

Oskar Pedersen
Säljare / Tekniker
Alingsås, Borås, Partille

Tel: 031-752 05 11
E-post: oskar@interkakel.com


Sandra Saari
Säljare / Tekniker
Dalsland, Bohuslän, Västergötland, Småland, Halland, Skåne, Blekinge, Öland, Gotland

Tel: 031-752 05 03
E-post: sandra@interkakel.com
 


Robert Jonsson
Säljare / Tekniker
Dalarna, Gästrikland, Hälsingland, Härjedalen

Tel: 0720-67 26 87
E-post: robert@interkakel.com


Bjarne Pedersen
Säljare / Tekniker
Göteborg

Tel: 031-752 05 10
E-post: bjarne@interkakel.com


Michael Bergqvist
Säljare / Tekniker
Göteborg

Tel: 031-752 05 19
E-post: michael@interkakel.com

Marcus Long Sellen
Säljare / Tekniker
Alingsås

Tel: 0322-63 31 32
E-post: marcus@interkakel.com

Cissi Geft
Säljare / Tekniker
Borås

Tel: 033-726 96 44
E-post: cissi@interkakel.com


Mattias Pagard
Säljare / Tekniker
Gävle

Tel: 026-222 01 74
E-post: mattias@interkakel.com
 

Sofia Karls
Säljare / Tekniker
Falun

Tel: 023-721 15 68
E-post: sofia@interkakel.com


Niclas Folke
Säljare / Tekniker
Sundsvall

Tel: 060-606 00 35
E-post: niclas@interkakel.com


Stefan Wilson
Säljare / Tekniker

Tel: 0704-61 38 34
E-post: wilson@interkakel.com