CE2014_CE2015_CE2016_CE2017_CE2018_CE2019_

Välkommen till Interkakel i Göteborg (Partille)

Vår kakelbutik i Göteborgs utkant hittar du på Timmervägen 2B, Partille.

Vi är specialister på kakel, och har ett av landets största utbud av både kakel och klinkers för hemmets alla rum. Här köper du högkvalitativt kakel i Göteborg.

Vi är en av Sveriges ledande leverantörer av kakel och klinkers med över 40 års erfarenhet i branschen. Vi värdesätter personlig service för att ge våra kunder de bästa råden och en unik upplevelse.

Ta gärna en titt på våra inspirationsbilder med kakel för både badrum och kök, eller sväng förbi oss i vår klinkers- och kakelbutik i Göteborg (Partille).

Välkomna till vår butik för att inspireras, och för att köpa bra kakel i Göteborg med fokus på kvalitet!

Vi erbjuder alltid kostnadsfri rådgivning i våra butikerboka här!
 

I vår butik i Partille kan ni även se några inspirerande köksmiljöer från Ljung Kök & Interiör.

Söker du en köksdesigner med bred teknisk kunskap, personlig service och ett stort engagemang genom hela processen är vi ett bra val.

För mer inspiration titta in på vår hemsida här.

Interkakel AB
Timmervägen 2B
433 47 Partille
Tel: 031-752 05 00
Telefax: 031-752 05 15
Våra öppettider
Mån – fre 10.00 – 18:00
Lör 10.00-14.00

Personal

Stina J

Stina J
Butikschef
Säljare/Inredare
stina@interkakel.com
031-752 05 14

Emelie Dahlström

Emelie Dahlström
Säljare/Inredare
emelie@interkakel.com
031-752 05 22

Alice Pedersen

Alice Pedersen
Digital marknadskoordinator
alice@interkakel.com
031-752 05 04

Sandra Saari

Sandra Saari
Säljare/Tekniker
sandra@interkakel.com
031-752 05 03

Michael Bergqvist

Michael Bergqvist
Säljare/Tekniker
michael@interkakel.com
031-752 05 19

Anders Sjögren

Anders Sjögren
Säljare/Tekniker
anders@interkakel.com
031- 752 05 08

Bjarne Pedersen

Bjarne Pedersen
Inköp/Projekt
bjarne@interkakel.com
031- 752 05 10

Oskar Pedersen

Oskar Pedersen
Säljare/Tekniker
oskar@interkakel.com
031- 752 05 11

Johan Wingfors

Johan Wingfors
Lager & Leveranser
johan@interkakel.com
031-752 05 02

Timmy Westergren

Timmy Westergren
Lager
timmy@interkakel.com
031-752 05 20

Johan Wingfors

Anton Henriksson
Lager
anton@interkakel.com
031-752 05 16

Reine Pedersen

Reine Pedersen
VD
reine@interkakel.com
031-752 05 07

Anders Mellert

Anders Mellert
Arbetsledare
am@interkakel.com
031-752 05 21

Pelle Tärnblom

Pelle Tärnblom
Plattsättare

Johnny Hermansson

Johnny Hermansson
Plattsättare

Christoffer Levén

Christoffer Levén
Plattsättare

Daniel Södergren

Daniel Södergren
Plattsättare

Har du frågor?
Fyll i ditt namn och telefonnummer så kontaktar vi dig!

Namn*

Telefon*

Butik*

Ja

Denna webbsida använder sig av cookies för att fungera optimalt. Mer information.

The cookie Inställningar on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing Ditt cookie Inställningar or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close