Fråga våra tekniker

För mer detaljerad information kring systemlösningar, konstruktioner och produkter under dagtid kan Du via telefon eller vid besök hos oss alltid få den information du saknar.

Vi kommer även mer än gärna ut till Dig och Din arbetsplats för att personligen och på plats ge Dig den information som krävs för Ditt aktuella jobb.

Kontakta oss och vi löser det tillsammans! 0771-300 230

Michael

Anders Sjögren

Säljare/Tekniker

Västra och Östra Sverige

Tel: 031-752 05 08
E-post: anders@interkakel.com

Michael

Michael Bergqvist

Säljare/Tekniker

Västra och Södra Sverige
med Fokus på Stor-Göteborg

Tel: 031-752 05 19
E-post: michael@interkakel.com

Michael

Per Hagman

Säljare/Tekniker

Norra Sverige

Tel: 060-60 60 032
E-post: per@interkakel.com

Michael

Robert Jonsson

Säljare/Tekniker

Falun och Dalarna

Tel: 023-721 15 69
E-post: robert@interkakel.com

Michael

Bjarne Pedersen

Säljare/Tekniker

Göteborg

Tel: 031-752 05 10
E-post: bjarne@interkakel.com

Michael

Sandra Saari

Säljare/Tekniker

Göteborg

Tel: 031-752 05 03
E-post: sandra@interkakel.com

Michael

Oskar Pedersen

Säljare/Tekniker

Göteborg

Tel: 031-752 05 11
E-post: oskar@interkakel.com

Har du frågor?
Fyll i ditt namn och telefonnummer så kontaktar vi dig!

Namn*

Telefon*

Butik*