Adress

Interkakel
Skolgången 4
802 57 Gävle

Telefon - 026-105570

gavle@interkakel.com

 

Öppettider

Vardagar: 10:00-18:00

Lager 06:30-16:00
Lördagar: 10:00-14:00
Söndagar: Stängt

Sommar Öppet
9/7-4/8
Vardagar 07:00 - 17:00



För info om helgdagar och sommartider se öppettider under butiksknappen.


Interkakel Gävle




Vägbeskrivning

Från gamla E4 mot Furuvik.

Sväng av in vid Mc Donalds. Där finner du oss.


Personal

Vi som jobbar på Interkakel i Gävle


Butik



Mattias Pagaard
Innesäljare
mattiasp@interkakel.com
026-222 01 74


Robert Jonsson
Innesäljare
robertj@interkakel.com
026-222 01 73

Elisabeth Hemlingberg
Innesäljare
elisabeth@interkakel.com
026-222 01 71


Projekt/Arkitekt/ÅF



Anders Rengman
Ute Säljare
andersr@interkakel.com
026-222 01 76

Lager



Andreas Rangrost
Lager
andreasr@interkakel.com
026-222 01 72

Plattsättare



Thomas Hansson
Arbetsledare
hansson@interkakel.com
026-222 01 75


Daniel Westberg
Plattsättare

026-105570

Torbjörn Frostäng
Plattsättare

026-105570