CE2014_CE2015_CE2016_CE2017_CE2018_CE2019_

Välkommen till Gävle

Vår butik hittar du på Skolgången 4.

Vi erbjuder alltid kostnadsfri rådgivning i våra butiker – boka här!

Interkakel AB
Skolgången 4
802 57 Gävle
Våra öppettider
Mån – fre 10.00 – 18:00
lördag 10.00-14.00

Personal

Mattias Pagard

Mattias Pagard
Butikschef/Säljare
mattiasp@interkakel.com
026-222 01 74

Trixi Hannula
Säljare/Inredare
trixi@interkakel.com
026-222 01 71

Emil Klövenäs

Emil Klövenäs
Säljare
emil@interkakel.com
026-222 01 73

Robert Jonsson
Säljare/Tekniker
robert@interkakel.com
0720-672687

Andreas Rangrost

Andreas Rangrost
Lager & Leveranser
andreas@interkakel.com
026-222 01 72

Thomas Hansson

Thomas Hansson
Arbetsledare
hansson@interkakel.com
026-222 01 75

Robert Röde

Robert Röde
Plattsättare
hansson@interkakel.com
026-222 01 75

Fredrik Jäderberg

Fredrik Jäderberg
Plattsättare
hansson@interkakel.com
026-222 01 75

Har du frågor?
Fyll i ditt namn och telefonnummer så kontaktar vi dig!

Namn*

Telefon*

Butik*

Ja

Denna webbsida använder sig av cookies för att fungera optimalt. Mer information.

The cookie Inställningar on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing Ditt cookie Inställningar or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close