CE2014_CE2015_CE2016_CE2017_CE2018_CE2019_

Välkommen till Gävle

Vår butik hittar du på Skolgången 4.

Interkakel AB
Skolgången 4
802 57 Gävle
Tel: 026-10 55 70
Våra öppettider
Mån – fre 10.00 – 18:00
lördag 10.00-14.00

Personal

Mattias Pagard

Mattias Pagard
Säljare/Tekniker
mattiasp@interkakel.com
026-222 01 74

Trixi Hannula
Säljare/Inredare
trixi@interkakel.com
026-222 01 71

Emil Klövenäs

Emil Klövenäs
Säljare
emil@interkakel.com
026-222 01 73

Robert Jonsson
Säljare/Tekniker
robert@interkakel.com
0720-672687

Andreas Rangrost

Andreas Rangrost
Lager & Leveranser
andreas@interkakel.com
026-222 01 72

Thomas Hansson

Thomas Hansson
Arbetsledare
hansson@interkakel.com
026-222 01 75

Robert Röde

Robert Röde
Plattsättare
hansson@interkakel.com
026-222 01 75

Fredrik Jäderberg

Fredrik Jäderberg
Plattsättare
hansson@interkakel.com
026-222 01 75

Har du frågor?
Fyll i ditt namn och telefonnummer så kontaktar vi dig!

Namn*

Telefon*

Butik*